Bio Családi Napkrém – SPF30 Természetes Ásványi Fényvédő
A megfelelő napkrém kiválasztása az egyik legfontosabb lépés a tudatos bőrápolásban. A Bio Családi Napkrém SPF30 természetes ásványi fényvédő olyan 100%-ban bio összetevőkből készült napkrém, amely fizikai fényvédelmet biztosít az egész család számára, miközben táplálja és hidratálja a bőrt.
A napkrém nem kémiai fényvédő szűrőkkel dolgozik, hanem nem nano cink-oxidot tartalmaz, amely vékony védőréteget képez a bőr felszínén, és visszaverheti a káros UV-sugarakat. Az SPF30 védelem az UVB-sugarak akár 97%-ának kiszűrésére képes, így a napkrém segíthet megóvni a bőrt a napozás káros hatásaitól.
A Bio Családi Napkrém különlegessége, hogy a fényvédelem mellett intenzív bőrápolást is nyújt. A hidegen sajtolt kókuszolaj, a kakaóvaj, a körömvirágolaj, a sárgarépamag-olaj és a pongámia olaj értékes tápanyagokkal láthatják el a bőrt, támogatva annak hidratáltságát, rugalmasságát és regenerációját.
Miért válaszd ezt a napkrémet?
- SPF30 természetes ásványi fényvédelem
- nem nano cink-oxidot tartalmaz
- fizikai fényvédő technológia
- arcra és testre egyaránt használható
- smink alá is felkenhető
- korallbarát összetétel
- 100% bio összetevőkkel készül
- hidratálhatja és táplálhatja a bőrt
- az egész család számára használható
A napkrémben található kókuszolaj magas laurinsav-tartalma révén hozzájárulhat a bőr természetes védelméhez, míg a kakaóvaj antioxidánsai segíthetnek megőrizni a bőr rugalmasságát. A körömvirágolaj nyugtató hatású, a sárgarépamag-olaj pedig béta-karotin tartalmával támogathatja a bőr egészséges megjelenését.
Ha szeretnél többet megtudni arról, hogyan válassz megfelelő napkrémet és mire érdemes figyelni a biztonságos napozás során, olvasd el részletes útmutatónkat:
A Bio Családi Napkrém természetes megoldást kínál azok számára, akik hatékony fényvédelmet keresnek káros anyagok nélkül, miközben fontos számukra a bőr táplálása és a környezettudatos bőrápolás.
A termék nagyon kiadós, érdemes kisebb adagokat felvinni bőrterületenként.
- Vegyél egy mogyorónyi mennyiséget a kezedbe. Ha a krém nehezebben kenhető, picit melegítsd fel ujjaid között. 23 fok alatt a kezeletlen kókuszolaj és a méhviasz is kicsit keményebb lesz, de pont ettől fog kellemesen ráolvadni a bőrödre.
- Egyenletesen oszlasd el a napsütötte területeken, és várj árnyékos helyen 3-5 percet míg beszívódik.
- A krém felvitelét ismételd meg legalább kétóránként!
- Fürdőzés után erősen ajánlott újra felvinni, mert a vízben leoldódhat a fizikai fényvédő réteg!
Tipp!
Az egyenletes barnuláshoz hidratáld megfelelően bőröd a Bio Testvajjal Napozáshoz, napozás és előtt és után is. Ha fel akarod turbózni a barnulást és hosszantartó, ragyogó aranybarna bőrt szeretnél, akkor használd a fényvédő felvitele után, a Bio Bronzolajat.
Csak tápanyagokban gazdag, természetes ásványból, hidegen sajtolt olajokból és vajakból áll. Ezek az összetevők, amelyeket a kozmetikumokra vonatkozó szabályoknál sokkal szigorúbb elvárásokat támasztó Élelmiszerkönyv engedélyez, ehetők és egészségesek.
- Vizet
- Semmilyen káros anyagot –és vegyszert
- Semmilyen ásványi olajat
- Semmilyen kémiai adalékanyagot, tartósítószert
- Semmilyen színező -és illatanyagot
- uniszex
- magyar termék
pénztárcabarát –állaga miatt kiadós termék - állatokon nem tesztelt
- 100% tisztaságú illóolajat tartalmaz
- GMO mentes alapanyagok
- kizárólag természetes ásványból, organikus és hidegen sajtolt olajokból, zsírokból áll



















Ildikó (megerősített tulajdonos) –
Nagyon szuper a napkrém😊
Mónika –
Most próbáltuk ki először.
5 csillagot megérdemel.
Balatonnál használtunk és csak nagyon picit lett piros ami utána be is barnult.
Nagyon meg vagyunk vele elégedve!
Baják Erika –
Jól kenhető kevés vízzel, nem kell túl sokat felvinni. Nem fehér a bőr utána. Eleinte kicsit zsíros érzés, de 10 perc múlva nagyon jól felszívódik, száraz bőrre nekem nagyon jól hidratál a nap folyamán. Napallergiám van hólyagokkal és viszketéssel, ha erős UV ér. De ebben is segített. Sok bio termék is allergiát okozott az illóolaj összetétele miatt, ez nem. Nagyon jó, hogy megtaláltam.
Fülöp Szandra (megerősített tulajdonos) –
Gyorsan kiszállították. Még nem próbáltuk
Szakács István (megerősített tulajdonos) –
Nagyon jó termék, évek óta ezt vesszük.
mariabenedek2 –
A müllerben vettem akciósan. Mivel több terméket használok és imádom, megszálott lettem 🙂gondoltam kipróbálom. Kissé fehér réteget hagy de rózsavizzel kombinálva jobban eloszlik.
Oros Norbert (megerősített tulajdonos) –
Nagyon hatásos! 11-16 óráig a tűző napon voltam és csak egy kicsit kapott meg a nap. Kicsit nehéz az állaga de elhanyagolható “probléma”. 🙂
Solya –
Világ életemben leégtem még enyhe napon vagy akár felhős időben is. Nagyjából 2 éve vettem ezt a naptejet, miután egyszer nagyon csúnyán feldagadt az arcom a leégéstől. Még mindig van belőle (minekután rájöttem, hogy hogyan lehet könnyen eloszlatni, kicsit szokni kellett a hagyományos naptejekhez képest), még nem is járt le és még mindig ugyanolyan jól működik. Nyilván nem használom a nyár minden napján, de mivel már ilyen régóta használom, az ára miatt sem húzom annyira a számat.
Sőt, azt vettem észre, hogy nem, hogy nem égtem le, még barnultam is, pedig én soha életemben egyetlen egyszer sem barnultam egy árnyalatnyit sem. Ha elfogyott a mostani tégely, biztosan ebből veszek újat.
Jancsó Edina (megerősített tulajdonos) –
Fenntartásaim voltak, mivel már próbáltam ilyesmi krémet. Kipróbáltam, Tisza tavon túráztunk 11-13 óra között tűző napon. A bőröm nagyon érzékeny, gyorsan leégek. Teszteltem. Egy helyen elfelejtettem lekenni, ott jól le is égtem, ahol lekentem semmi bajom nem történt. 🙂 pozitív csalódás! A felkenése picit macerásabb, de megéri! Még a barnító cseppet nem próbáltam, lehet azzal gyorsabban tudok majd barnulni.
Jordán Orsolya (megerősített tulajdonos) –
Jó nehéz krém, a gyerekek utaljak a szeanszot, amikor bekenem oket, de ha mar egyszer fent van, meg a viz sem mossa le, amikor pancsolnak.